Kurumsal

Otomasyon teknolojileri alanında faaliyet gösteren REXMAK MEKATRONİK LTD ŞTİ 2019 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana firmamız proje, satış, özel makina imalatı ve servis konularında siz değerli müşterimize hizmet vermektedir.

Hizmet anlayışımızın temel noktası tahrik ve kontrol teknolojisindeki yenilik ve gelişmeleri gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yakından takip ederek, bunları müşterilerin ihtiyaçları ile örtüşecek şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Bu sayede hem müşterilerimizin hem kendimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Bunların yanı sıra gelişmekte olan hidropnömatik teknolojisindeki yirmi beş yıllık tecrübemizle yine siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Hidropnömatik teknolojisi ile pahalı yatırımlar yerine, düşük maliyetli otomasyon sistemleri ve özellikle otomotiv ve metal sektörleri için şekillendirme ve montaj operasyonları hedeflenmistir.

Saygılarımızla

 

Misyon
İç ve dış piyasada özel makina imalatı konusunda saygın bir yere sahip olan Rexmak firması, otomotiv yan sanayine özel makina konusunda hizmet etmektedir.

Vizyon
Uluslararası pazarda saygın ve yeri doldurulamaz bir yer edinerek önce ülkesine sonra tüm dünyaya fayda sağlamak.

© Copyright 2021 REXMAK MEKATRONİK